Wallbox | Cable Holder | HLD-B | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 0.286 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Muud funktsioonid | Aluminium material. Installation Indoors or outdoors. Compatible with Commander 2, Copper SB and Pulsar Plus. 165 x 142 x 75 mm dimensions |
| Net weight | 0.186 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 598 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product family | Cable Holder |
| Producer product name | HLD-B |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.002888 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


